Kids Tailor

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 28 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil İngilizce
  • Firma ICAW (I Can And Will)
Kids Tailor oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve kızlarınızın çok severek oynayacakları çok eğlenceli bir oyuna sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Kids Tailor oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve kızlarınızın çok severek oynayacakları çok eğlenceli bir oyuna sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Kızlarınız bu oyuna bayılacaklar.

Kids Tailor oyunu dikiş dikmeye hevesli ve meraklı olan bu konu ile yakından ilgilenen kızlar için özel olarak geliştirilmiş olan inanılmaz eğlenceli bir oyundur. Gerçek hayatta kızlarınızın bir dikiş makinesi kullanmasına izin vermeniz pek de mümkün değildir. Çünkü gerçek bir dikiş makinesi onun için son derece tehlikelidir. Ancak bu oyun sayesinde kızlarınıza sanal bir dikiş makinesi hediye edebilecek ve kızlarınızın bir terzi gibi dikiş dikebilmesini sağlayabilirsiniz.

Kızlarınız oyunda birbirinden sevimli üç çocuk için şirin kıyafetler dikecek. İlk olarak istediği renk bir kumaş seçecekler. Sonra dikmek istediği kıyafet modelinin kalıbını bu kumaştan kesecekler. Sonra da kumaşı dikiş makinesinde dikecek sevimli çocuklardan istediğine giydirecekler. Bu eğlenceli oyun tam da terzi ruhlu kızlarınıza göre.

Daha Fazla Göster
Kids Tailor indir